Choď na obsah Choď na menu

Kontakty 2013

Krtíšska tenisová liga 2023

1.Vo dvojhre mužov sa odohrajú dve ligy, vo štvorhre dve ligy a medzi ženami iba štvorhra, v každej lige hrá 8 hráčov (párov), v 2.lige mužov dve skupiny po 8 hráčov.

2. Tohto roku sa z líg nevypadáva, iba víťazi singla 2. a 3. ligy postúpia o rok do vyššej ligy.

3. Všetky ligy sa odohrajú systémom každý s každým, prví štyria po základnej časti postúpia do play-off. (1-4, 2-3)

4. Zápasy tenisovej ligy sa hrajú na dva víťazné sety, za stavu 6:6 nasleduje tajbrejk, prípadný tretí rozhodujúci set vo dvojhre super-tajbrejk do 10 bodov.Víťaz zápasu vo všetkých ligách získava 2 body, porazený 1 bod a za neodohratý zápas obaja hráči 0 bodov. Pri rovnosti bodov dvoch a viacerých hráčov rozhodujú vzájomné zápasy. Semifinálové a finálové zápasy sa hrajú na dva celé víťazné sety.

5.Štartovné sa tohto roku neplatí.

6. Domáci hráč zabezpečí miesto, dáva minimálne 3 vyhovujúce lopty a hráči dohodnú čas zápasu počas určeného kola. Konečný stav zápasu napíšu hráči na výsledkovej tabuli dvorcov alebo na tejto našej klubovej stránke v komentároch pod článkom KTL 2023.

7. V tomto 28.ročníku získavajú hráči opäť za tri výhry plechovku loptičiek, max. 1 ks/hráč/liga.

8. V 1.lige dvojhry mužov budú mať hráči D.Drienovský, J.Nedorost, M.Komada a V.Makovník v zápase proti hráčom M.Vrško, S.Kachnič, J.Horváth a D.Redovjan v každom geme náskok 15:0. Tajbrejky a prípadný tretí rozhodujúci set sa hrá bez náskoku.