3.liga singla     4.liga singla      štvorhra žien

1.liga singla-základné skupiny       2.liga singla-základné skupiny

3.liga singla-základné skupiny      2.liga debla-základné skupiny

27.9.

3.liga - D.Drienovský suverénne zvládol aj finále 6:3,6:1 proti J.Dankovi a spolu postupujú vyššie

4.liga - V.Makovník tesne až v tajbrejku proti N.Kučerkovi s ktorým si to rozdajú budúci rok v   3.lige

26.9.

2.liga - v semi sa Miro snažil Dokyho preháňať a v prvom sete to aj išlo, prehral iba v tajbrejku, no potom došli psychické sily a na rozlúčku s ligou mu zaspieval kanárik

25.9.

3.liga - semifinále jasne zvládli D.Drienovský a J.Danko a premiérovo ich vítame v 2.lige

2.liga ŠT - ďalší vyhratý tretí set znamená pre D.Drienovského a J.Petrocha víťazstvo v tejto lige

2.liga Ž - A.Gabúľová definitívne postupuje po výhre s Božkou tesných dvakrát 6:4

24.9.

1.liga - Dodo ml prežil klinickú smrť pri 4 odvrátených mečbaloch v tajbrejku 2.setu za stavu 3:6 a aj 6:7

1.liga - Janči sa zachránil výhrou s Dokym ml a poslal ho na min rok nižšie

4.liga - Š.Jámbor zase hororovo 15:13 proti parťákovi z debla I.Šinkovi

1.liga ŠT - obe semi nečakane hladko Dodo ml/Dalibor s Ľubo/Vršo dvakrát 2:6 a Jaro s Jančim 2:6,1:6 s Košťo/Mišo

- finále bolo najkvalitnejším zápasom ligy a Ľubo s Vršom po 7:5,4:2,30:15 už videli pohár, Mišo s Košťom však malé podcenenie využili a dotiahli 2.set do tajbrejku. Tam do 3:3 každý vyhrával servis, potom odskočili na 5:3, no Ľubo s Vršom mali pri mečbolovom 6:5 dvakrát smeč na výhru. Nevyužili ho tak ako pred dvomi rokmi a smolný tretí set už len podčiarkol krutosť tenisu.

1.liga Ž - Vyrovnané finále skončilo opäť v tajbrejku a tam mala pevnejšie nervy nečakane M.Strhárska 10:2 a premiérovo ligu vyhrala.

2.liga Ž - dvojsetové výhry M.Brnovej s Z.Sulačekovou a A.Gabúľovej s D.Fekiačovou posúvajú víťazky s veľkou pravdepodobnosťou do 1.ligy.

ŠT žien - typicky ženský výsledok finále najprv 6:1 pre S.Krotákovú s Š.Mrázovou a potom 6:0,10:4 pre ženskú časť rodiny Adamovcov

21.9.

1.liga - v semi sa Janči prebral v druhom sete a keby náhoda nebola prevít mohlo byť všetko opačne

1.liga - Edo na rozlúčku opäť víťazne - s Jančim Petrochom 6:3,6:1 a v brutálnom nerváku Tico vykresl iskierku nádeje a zdolal Miloša 7:6,6:4

3.liga - J.Boldiš vybojoval s M.Plachotňukom 6:7,3:6 a klobúk dole

2.liga ŠT - v 1. semi viedli Mik/Mik 6:1,3:1,40:15 ale zvolnili a skúsení Tico s Pištom neskutočne otočili a po tajbrejku 10:7 sú vo finále

- v 2. semi tiež rozhodol tajbrejk, ktorý lepšie rozbehli Vršovci a za stavu 8:2 už prakticky nemohli prehrať. Ale prehrali, lebo všetkých zvyšných 8 lôpt padalo vedľa čiar a súper sa neuveriteľne prebral z klinickej smrti - 8:10

20.9.

1.liga - vydretá výhra dvakrát 6:4 so Stanom posunula do semi Jara

2.liga - L.Adamová spravila ďalšieho samca - tentoraz podľahol Ervín 3:10 v supertajbrejku

2.liga ŠT - nočný horor proti R.Boroš/M.Kamenský dopadol šťastnejšie pre Vršovcov 10:8 v tajbrejku, keď súper po vyhratom 1.sete otočil z 0:4 na 4:4 a za stavu 5:5 mal 4 brejkboly

19.9.

3.liga - Š.Strhárskemu sa v poslednej chvíli podarilo semi po tesnej výhre s J.Kocúrom 7:5,6:4